Praca

Maszynista pojazdów spalinowych

Miejsce pracy: Kostrzyn nad Odrą

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • Obsługa pojazdów trakcyjnych w sposób gwarantujący bezpieczeństwo,
  • Sprawowanie opieki nad stanem technicznym i wyposażeniem pojazdu trakcyjnego,
  • Prowadzenie książki pokładowej oraz niezbędnej dokumentacji,

Wymagania :

  • Kwalifikacje na stanowisko Maszynista Pojazdów Spalinowych:
  • Świadectwo egzaminu kwalifikacyjnego na stanowisko Maszynista pojazdów spalinowych,
  • Odpowiedzialność, sumienność i dyspozycyjność,
  • Stan zdrowia pozwalający na wykonywanie zawodu,
  • Mile widziane posiadanie dodatkowych uprawnień na stanowiska:
  • Rewident taboru,
  • Ustawiacz,

Wybranym kandydatom zaoferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet medyczny

W CV prosimy umieścić klauzule: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Unikol Railway Workshop S.C. na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne”.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojej kandydatury na adres e-mail unikol@poczta.fm, z dopiskiem "Ustawiacz kolejowy", bądź na adres: Unikol Railway Workshop S.C, ul. Sportowa 1, 66-470 Kostrzyn nad Odrą.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na podania interesujące Pracodawcę.

Ustawiacz kolejowy

Miejsce pracy: Szczecin (port morski)

Opis stanowiska:

  • kierowanie oraz wykonywanie manewrów w swoim okręgu nastawczym przy pomocy przydzielonej lokomotywy
  • sprzęganie i rozprzęganie pojazdów kolejowych, przestawianie zwrotnic i wykolejnic
  • zabezpieczanie pojazdów kolejowych przed zbiegnięciem
  • operatywna realizacja planu pracy manewrowej
  • obsługiwanie urządzeń łączności przewodowej i bezprzewodowej

Wymagania:

  • świadectwo złożenia egzaminu kwalifikacyjnego na stanowisko ustawiacza
  • stan zdrowia pozwalający na wykonywanie zawodu
  • odpowiedzialność, dokładność i dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zakwaterowanie
  • pakiet medyczny

Unikol Railway Workshop S.C.
Stanisław Skawiński,
Dawid Skawiński